Kontaktivaba Mulgi-veer

“Mulgi-veer” on Mulgimaa läänekülje avastamise ning põnevate ja huvitavate kohtade leidmise mäng. Motoriseeritud seiklust sõidetakse isiklike autode või mootorratastega ning see sobib kõigile tänavalegaalsetele sõidukitele. Kõik teed ja rajad on tavaautoga läbitavad. NB! Seiklusele mahub kaasa kuni 20 ekipaaži!

KONTAKTIVABA seikluse toimumisaeg:  10.04.2021

Seikluse eesmärgiks on käia läbi kõik legendis etteantud punktid ning vastata temaatilisele punktiga seotud küsimustele. Teele jääb ka hulk huvipunkte, mis pole küll üldarvestuse mõttes kohustuslikud, aga külastamiseks ja avastamiseks siiski väga toredad.

Navigeerimiseks võib kasutada vabalt valitud vahendeid, olgu selleks siis kaardid, teedeatlased, navigatsiooniseadmed või meie poolest kasvõi kompassid või rändlinnud.

Mis maksab?

Avastamisseikluse osavõtutasu on 70 euri ekipaaži kohta. Ekipaaži moodustavad ühes autos, mootorrattal või mõnel muul tänavalegaalsel sõiduriistal liikuvad inimesed. Valitud summale saadame peale registreerimistaotluse täitmist arve.

Siit pääsed regamislehele:https://forms.gle/rVXmRFLs3EdVJBDu9

Kontaktivaba avastamisseikluse start toimub nö lendstardina. Iga osavõttev ekipaaž peab ajavahemikul 10-11.00 Viljandi lõunapoolne Circle K (Riia mnt. 52, Viljandi) stardialalt läbi sõitma. Stardis ootavad kaasahaaratavates kottides kaardid, legendid ja kogu vajalik mudru. Stardist saab iga ekipaaž kaasa väikese kiir-instruktaaži, hea sõna ja autokleebise.

Kõigi osalejate vahel läheb loosi MATKaSPORDI 50-eurine kinkekaart!

Finiš!

Kontaktivaba Mulgi-veere finiš asub Viiratsi Konsumi parklas ning on avatud 15-18.00 Sekretariaat korjab vastustelehed kokku ning arvutab uue nädala alguseks punktid kokku. Auhinnagaala toimub esmaspäeval kell 11.00 livena Villis.ee Facebooki lehel ning sellest ülesastumisest järele jääva videolingi saadame kõigile e-kirjana kodusesse kompuutrisse. Auhinnad pistame kokkulepitud postiautomaati.

NB! Teeme palun nii, et kui tervis kahtlane või pead sootuks karantiinis istuma, tule järgmisel korral.

Ja ega nüüd muud polegi, kui sõpradele või perele põneva nädalavahetuse plaan ära rääkida, vajalikud ettevalmistused teha ning nimi kirja panna. Mõnusat sõitmist, teede ja kohtade avastamist ja seiklusi leiab sellest nädalavahetusest kindlasti! Seiklus toimub iga ilmaga!

Seiklusteni!

Väints

info@villis.ee ja infotelefon +372 5056777

*Korraldaja jätab endale õiguse teha oludest tulenevaid muudatusi.