Avastamisseiklus “Vigalad”

Uus avastamisseiklus “Vigalad” leiab aset põnevas Kivi-Vigalat, Vana-Vigalat ja Sipat ümbritsevas piirkonnas. Sealset piirkonda on õnnistatud, kõikvõimalike mõisate, raudteejaamade, põnevate kohtade, teede ja radadega ning põnevaid kohti, millega tutvust teha, leiab paljude nurkade tagant. Motoriseeritud seiklust sõidetakse isiklike autode või mootorratastega ning see sobib kõigile tänavalegaalsetele sõidukitele. Kõik teed ja rajad on tavaautoga läbitavad.

NB! Seiklusele mahub kaasa kuni 20 ekipaaži! Seiklus on ühepäevane, aga päevavalikud on kaks. Märgi endale sobiv sõidupäev registreerimisel ära. Siis teame Sind õigel päeval stardialal oodata.

Seikluse toimumisaegSTAY TUNED!

Seikluse eesmärgiks on käia läbi kõik legendis etteantud punktid ning vastata temaatilisele punktiga seotud küsimustele. Teele jääb ka hulk huvipunkte, mis pole küll üldarvestuse mõttes kohustuslikud, aga külastamiseks ja avastamiseks siiski väga toredad.

Navigeerimiseks võib kasutada vabalt valitud vahendeid, olgu selleks siis kaardid, teedeatlased, navigatsiooniseadmed või meie poolest kasvõi kompassid või rändlinnud. Vajaliku kaardi ja küsimustega legendi saad stardialalt kaasa.

Mis maksab?

Avastamisseikluse osavõtutasu on 70 euri ekipaaži kohta. Ekipaaži moodustavad ühes autos, mootorrattal või mõnel muul tänavalegaalsel sõiduriistal liikuvad inimesed. Valitud summale saadame peale registreerimistaotluse täitmist arve.

Siit pääsed regamislehele:

START: Avastamisseikluse start toimub nö lendstardina. Iga osavõttev ekipaaž peab ajavahemikul 10-11.00 Märjamaa Circle K parkas asuvalt stardialalt läbi sõitma. Stardis ootavad kaasahaaratavates kottides kaardid, legendid ja kogu vajalik mudru. Stardist saab iga ekipaaž kaasa väikese kiir-instruktaaži, hea sõna ja autokleebise.

Kõigi osalejate vahel läheb loosi MATKaSPORDI 50-eurine kinkekaart!

FINIŠ: Vigalate finiš asub Enge tankla parklas ning on avatud 15-18.00 Sekretariaat korjab vastustelehed kokku ning arvutab uue nädala alguseks punktid kokku. Seikluse tulemused lööme kokku päevake-paar peale seikluse lõppu ning ülevaate saadame kõigile osalejate e-postkastidesse. Auhinnad pistame kokkulepitud postiautomaati.

Ja ega nüüd muud polegi, kui sõpradele või perele põneva nädalavahetuse plaan ära rääkida, vajalikud ettevalmistused teha ning nimi kirja panna. Mõnusat sõitmist, teede ja kohtade avastamist ning seiklusi leiab sellest nädalavahetusest kindlasti! Seiklus toimub iga ilmaga!

Seiklusteni!

Väints

info@villis.ee ja infotelefon +372 5056777

*Korraldaja jätab endale õiguse teha oludest tulenevaid muudatusi.