Avastamisseiklus “Võrts-wärk” (Detsembri GP)

“Võrts-Wärk” on kauni Võrtsjärve ja selle ümbruse avastamise ning põnevate ja huvitavate kohtade leidmise mäng. Motoriseeritud seiklust sõidetakse isiklike autode või mootorratastega ning see sobib kõigile tänavalegaalsetele sõidukitele. Kõik teed ja rajad on tavaautoga läbitavad.

Seikluse eesmärgiks on käia läbi kõik legendis etteantud punktid ning vastata temaatilisele punktiga seotud küsimustele. Teele jääb ka hulk huvipunkte, mis pole küll üldarvestuse mõttes kohustuslikud, aga külastamiseks ja avastamiseks siiski väga toredad kohad.

Navigeerimiseks võib kasutada vabalt valitud vahendeid, olgu selleks siis kaardid, teedeatlased, navigatsiooniseadmed või meie poolest kasvõi kompassid või rändlinnud.

Mis on “detsembri GP”? – Imelihtne! Avastamisseikluse läbimiseks on sul terve detsembri kuu. Avasta siis, kui sulle ajaliselt sobib ning veendu, et täidad seikluse lõpus (ja detsembri jooksul) meilile saadetud lingilt elektroonilise küsimuste-vastuste tabeli. Nii lähevad kõik osalejad oma tulemustega uhkesse koondtabelisse ning jaanuari alguses võtame tulemused kokku ja premeerime parimaid!

Seiklusele registreerimise järel saadame sobivasse postiautomaati ümbriku kaardi, legendi, juhendi ning temaatilise autokleebisega.

Avastamisseikluse osavõtutasu on 30 euri ekipaaži kohta.

Ekipaaži moodustavad ühes autos, mootorrattal või mõnel muul tänavalegaalsel sõiduriistal liikuvad inimesed. Valitud summale saadame peale registreerimistaotluse täitmist arve.

Regamislink: https://forms.gle/JZauUftM2pfhbHVn7

Kõigi osalejate vahel läheb loosi MATKaSPORDI 50-eurone kinkekaart.

Ja ega nüüd muud polegi, kui sõpradele või perele põneva nädalavahetuse plaan ära rääkida, vajalikud ettevalmistused teha ning nimi kirja panna. Mõnusat sõitmist, teede ja kohtade avastamist ja seiklusi leiab sellest nädalavahetusest kindlasti! Seiklus toimub iga ilmaga!

Seiklusteni!

Väints

info@villis.ee ja infotelefon +372 5056777

*Korraldaja jätab endale õiguse teha oludest tulenevaid muudatusi.