Teenused

1)  Matka- ja reisijutuõhtud

Visuaali- ja emotsiooniküllased reisijutuõhtud 4x4Reiside poolsegastelt auto-matkadelt. Lisaks hulk piltidega vürtsitatud lugusid paljudest teistest pikkadest ja lühematest reisidest Iraani, Lõuna-Ameerikasse ning Kagu-Aasia erinevatesse riikidesse.

2) Päeva-, õhtu- ja ürituste juhtimine.

Meeleolukad meeskonnamängud ja loodusseiklused veematkad.ee repertuaarist koos heatujulise päevajuhiteenusega. Motoriseeritud meelelahutus, rabamatkad, metsalaagrid ning kõikvõimalikud liikumised ja meelelahutused veel ning maal.

3) Meelelahutusliku alatooniga matkavarustuse koolitused ning töötoad.

Näitlikud ja “käed küljes” töötoad matkapliitide, magamiskottide, telkide, tulepulkade, matkasöökide ning muudel matkavarustust puudutavatel teemadel.

4) Kuiv-matkatoitudel baseeruv isetegevuslik lõunasöök looduses

Kujuta nüüd ette, et oled seminarijärgselt oma seltskonnaga looduses meelt lahutamas ning sulnis söögiaeg jõuab kätte. Selle asemel, et õigeks ajaks staapi tagasi kiirustada, võib ju lõunasöögi hoopistükkis looduses valmistada. Mul on olemas hulk erinevaid matkapliite, söögiriistasid, õpetlikku juttu ning dehüdreeritud matkasööke (Tactical Foodpack, Adventure Food, Real Turmat),  millest saame üheskoos erinevaid matkapliite kasutades maitsvad ja toekad lõunaroad valmistada. Grupi suurus kuni 30 inimest.

Küsimuste ja huvi korral võta lahkelt ühendust:

Väino Laisaar
laisaar@villis.ee
5056777