Avastamisseiklus Lääneäär

“Lääneäär” on kauni Mandri-Eesti läänekalda ja Läänemaa avastamise ning põnevate ja huvitavate kohtade leidmise mäng. Motoriseeritud seiklust sõidetakse isiklike autode või mootorratastega ning see sobib kõigile tänavalegaalsetele sõidukitele.

Seikluse toimumisajad: 13-14.07.19 ja 03-04.08.19

Seikluse instruktaaž ning start toimub laupäeva (13.07 ja 03.08) hommikul kell 9.30 Keilas Rõõmu kaubamaja parklas. Osalejatele jagatakse kätte kaardid ja küsimustega legendilehed ning ekipaažid saadetakse teele mõneminutiliste vahedega. Päevase avastamismängu lõpuks jõutakse välja Voosemetsa kämpingusse, kus veedetakse tore laagriöö, käiakse saunas ning pajatatakse põnevaid reisilugusid.

Seikluse eesmärgiks on käia läbi kõik legendis etteantud punktid ning vastata temaatilisele punktiga seotud küsimustele. Teele jääb ka kaks olulist eripunkti, milles ootab ees väike üllatus.

Navigeerimiseks võib kasutada vabalt valitud vahendeid, olgu selleks siis kaardid, teedeatlased, navigatsiooniseadmed või meie poolest kasvõi kompassid või rändlinnud.

Mis maksab?

Seikluse hind ekipaaži kohta on 60 eurot. Selle kohta saadame peale registreerimistaotluse täitmist arve.

Siit pääsed regamislehele:

Laupäeva öö vastu pühapäeva veedetakse Voosemetsa kämpingus. Kohale saabumise aja valib iga võistkond ise. Saun on osavõtjatele avatud kella kaheksast õhtul.

Voosemetsa ööbimisvalikute hinnad leiad siit ning sisemajutuse broneeringud tee palun ise.

  • Metsamajake – 55-72 euri
  • Autokaravan või haagissuvila – 15 euri
  • Telkimine – 8 euri/inimene
  • Suvetuba – 18 euri/inimene
  • Külalistemaja – 22-25 euri/inimene

Nagu juba kombeks on saanud, mahub ka sellele seiklusele kaasa kuni 20 ekipaaži. Kõigi osalejate vahel loosime välja Matkaspordi 50-eurise Matkaraha ning muud head 🙂

Millal koju saab?

Seikluse finiš on pühapäeval kell 14 Lihula mõisa ees. Seejärel võtab sekretariaat tulemused kokku ja võitja kuulutatakse välja. 

Toitlustab Insomnia BBQ Team.
Menüüsse kuulub seitse tundi bbq ahjus küpsenud sea aba ja särtsakas kodune coleslaw salat ning vesi. Kanalembelistele on sealiha asemel pakkuda äädikased bbq kanakoivad ehk nn. Läti kana.
Neile, kes lihast suurt ei pea, haaran salati kõrvale kaasa mõned vege-tooted.

Ja ega nüüd muud polegi, kui sõpradele või perele põneva nädalavahetuse plaan ära rääkida, vajalikud ettevalmistused teha ning nimi kirja panna. Mõnusat sõitmist, teede ja kohtade avastamist ja seiklusi leiab sellest nädalavahetusest kindlasti, lisaks veel mõnusad laagerdamised mõttekaaslaste keskel lõkkekuma nautides. Seiklus toimub iga ilmaga!

Seiklusteni!

Väints

info@villis.ee ja infotelefon +372 5056777

*Korraldaja jätab endale õiguse teha oludest tulenevaid muudatusi.