Avastamisseiklus “Võrts-wärk”

 

“Võrts-Wärk” on kauni Võrtsjärve ja selle ümbruse avastamise ning põnevate ja huvitavate kohtade leidmise mäng. Motoriseeritud seiklust sõidetakse isiklike autode või mootorratastega ning see sobib kõigile tänavalegaalsetele sõidukitele. Kõik teed ja rajad on tavaautoga läbitavad.

Seikluse toimumisaeg: 18-19.04.2020 (Välja müüdud) ning 2-3.05.2020

NB! Kevadhooajast (telgi- ja laagriöödeks ehk veel liiga külm) tulenevalt on üritus planeeritud esialgu ühepäevasena. 

Seikluse instruktaaž ning start toimub laupäeva (18.04.2020 ja 2.05.2020) hommikul kell 10.00 SAAREPEEDI külakeskuses Viljandi maakonnas. Osalejatele jagatakse kätte kaardid ja küsimustega legendilehed ning ekipaažid saadetakse teele mõneminutiliste vahedega. Päevase avastamismängu lõpuks jõutakse välja Venevere puhkeküla, kus veedetakse tore laagriöö, süüakse toekat õhtusööki, käiakse saunas ning pajatatakse põnevaid reisilugusid.

Seikluse eesmärgiks on käia läbi kõik legendis etteantud punktid ning vastata temaatilisele punktiga seotud küsimustele. Teele jääb ka hulk huvipunkte, mis pole küll üldarvestuse mõttes kohustuslikud, aga külastamiseks ja avastamiseks siiski väga toredad kohad.

Navigeerimiseks võib kasutada vabalt valitud vahendeid, olgu selleks siis kaardid, teedeatlased, navigatsiooniseadmed või meie poolest kasvõi kompassid või rändlinnud.

Mis maksab?

Avastamisseikluse osavõtutasu on 60 euri ekipaaži kohta, millele lisandub (söögisoovi korral) 10 euri söögiraha iga ekipaaži liikme eest. Ekipaaži moodustavad ühes autos, mootorrattal või mõnel muul tänavalegaalsel sõiduriistal liikuvad inimesed. Valitud summale saadame peale registreerimistaotluse täitmist arve.

Siit pääsed regamislehele:  VÄLJA MÜÜDUD!

Laupäeva öö vastu pühapäeva veedetakse Venevere Puhkeküla. Kohale saabumise aja valib iga võistkond ise, aga kell 20.00 algava ühise õhtusöögi ajaks paluks sööjatel kindlasti kohal olla. Sauna kütame samuti soojaks ning külmakartmatuid võtab avalisüli vastu järv.

Auhinnalauda täidavad: Tactical Foodpack, MATKaSPORT ja SilberAuto

MAJUTUSINFO:  Majutus 12.50 €/in, koos hommikusöögiga 17.50 Hindadele lisandub käibemaks.

NB! Majutus lepi Veneverega palun ise kokku!!!

Ööbimiseks pakume hubaseid kämpinguid- kokku 13 tuba 47 voodikohaga. Kämpingud on 2–5 kohalised:

5 kahekohalist

1 kolmekohaline

1 neljakohaline

6 viiekohalist

Kõikides tubades on olemas voodipesu ning käterätikud. Kämpingumajade juures asub pesemiskompleks duši ja WC-dega. Kämpinguid on võimalik kasutada aastaringselt. Vaata lisaks: www.venevere.ee

Lisaks ööbimisele kämpingutes pakume ka:

Telkimiskohti

Parkmiskohti karavanidele (kasutamiseks WC-d, duširuumid, elekter)

Asukoht: Venevere Puhkeküla, Venevere küla, Põhja-Sakala vald, Viljandimaa E-mail: info@venevere.ee Mobiil: +372 5343 1993

Ja ega nüüd muud polegi, kui sõpradele või perele põneva nädalavahetuse plaan ära rääkida, vajalikud ettevalmistused teha ning nimi kirja panna. Mõnusat sõitmist, teede ja kohtade avastamist ja seiklusi leiab sellest nädalavahetusest kindlasti, lisaks veel mõnusad laagerdamised mõttekaaslaste keskel matkajutte nautides. Seiklus toimub iga ilmaga!

Seiklusteni!

Väints

info@villis.ee ja infotelefon +372 5056777

*Korraldaja jätab endale õiguse teha oludest tulenevaid muudatusi.