Vaksalijaht: Tallinn-Narva

 

“Vaksalijahi” nimeline navigeerimisseiklus hõlmab endas toredat ja avastamisrohket sõidumängu, mille käigus tuleb legendis etteantud raudteejaamade juurde leida kõige otsem tee. Kohale jõudes tuleb vaksal “fikseerida” fotole koos sõidukiga või võistkonnaliikme(te)ga ning märkida legendile kohale jõudmiseks kulunud kilomeetrite kogusumma. Seejärel tuleb suund võtta järgmisele etteantud raudteejaamale jne.

Kui kõik legendis märgitud vaksalid on leitud, pildistatud ning kilometraaž üles täheldatud, kohtume Narva raudteejaama ees (või Niinsaare puhkekülas  http://niinsaare.ee ), kus fikseeritakse lõpptulemus.

Päev jätkub ühise õhtusöögiga ning võitjate väljakuulutamisega. Sauna kütame samuti soojaks.

Laupäevase õhtusöögi järel  astub oma reisilugudega taas üles Tarmo Tamming ning räägib sellel korral Lõuna-Ameerikast. Tarmo on mees, kes on oma vana Mazda bussiga aastaid mööda Aafrikat ja Lõuna-Ameerikat ringi sõitnud. Lisainfo leiad siit: http://tarmotamming.blogspot.com/

Seikluse eesmärgiks on läbida etteantud punktid võimalikult väheste läbisõidukilomeetritega. Ajafaktoril puudub igasugune tähtsus. Sõit toimub liikluseeskirjade järgi ja erinevate kategooriatega teedel ning kogu trass on tavautoga sõidetav. Seda muidugi juhul, kui keegi asimuudi järgi sihtpunktidesse murdma ei hakka.

MIS MAKSAB?

Navigeerimisseikluse osavõtutasu on 50 euri ekipaaži kohta, millele lisandub (söögisoovi korral) 10 euri söögiraha iga ekipaaži liikme eest. Ekipaaži moodustavad ühes autos, mootorrattal või mõnel muul tänavalegaalsel sõiduriistal liikuvad inimesed.

MILLAL?

Vaksalijahi start antakse … hommikul kell 10 Paljassaare poolsaarel Katariina kailt. Ekipaažid varustatakse legendiga ning saadetakse rajale paariminutiliste vahedega.

Navigeerimiseks võib kasutada vabalt valitud vahendeid, olgu selleks siis kaardid, teedeatlased, navigatsiooniseadmed või meie poolest kasvõi kompassid, tähed või rändlinnud. Võitjana väljub seiklusest ekipaaž, kes läbib etteantud punktid väikseima kilometraažiga.

Võitjatele auhinnad! –  Matkaspordi 50 eurone kinkekaart ning nädalavahetuse pikkune proovisõit Jeep Compassiga.

REGISTREERIMISLINK:  https://goo.gl/forms/bRi8ipZQxhrius633   Või anna oma osalusest teada info@villis.ee või 5056777

MAJUTUSINFO: Majutus lepi Niinsaarega palun ise kokku!!! +372 525 7516 niinsaare@iv.ee

Ruumid/ööbimine        

Kämping (2 kohta)                                       30,00€

Üksi kämpingus                                            20,00€

2-ne tuba (remonditud)                            30,00€

3-ne tuba                                                         45,00 €

4-ne tuba (remonditud)                            60,00€

Üksi kaheses toas (remonditud)          20,00€

Telkimisvõimalus kuni 100-le inimesele

Söögitegemisvõimalus komplekteeritud köögis

Broneeringud:

+372 525 7516

niinsaare@iv.ee