Navigeerimisseiklus Vaksalijaht

 

“Vaksalijahi” nimeline navigeerimisseiklus hõlmab endas toredat ja avastamisrohket sõidumängu, mille käigus tuleb legendis etteantud raudteejaamade juurde leida kõige otsem tee. Kohale jõudes tuleb vaksal “fikseerida” fotole koos sõidukiga või võistkonnaliikme(te)ga ning märkida legendile kohale jõudmiseks kulunud kilomeetrite kogusumma. Seejärel tuleb suund võtta järgmisele etteantud raudteejaamale jne.

Kui kõik legendis märgitud vaksalid on leitud, pildistatud ning kilometraaž üles täheldatud, kohtume Viljandi raudteejaama ees või Venevere puhkekülas ( http://venevere.ee ), kus fikseeritakse lõpptulemus.

Päev jätkub ühise õhtusöögiga ning võitjate väljakuulutamisega. Sauna kütame samuti soojaks ning külmakartmatuid võtab avalisüli vastu järv.

Laupäevase õhtusöögi järel räägime reisilugusid. Esineja selgub peatselt.

Seikluse eesmärgiks on läbida etteantud punktid võimalikult väheste läbisõidukilomeetritega. Ajafaktoril puudub igasugune tähtsus. Sõit toimub liikluseeskirjade järgi ja erinevate kategooriatega teedel ning kogu trass on tavautoga sõidetav. Seda muidugi juhul, kui keegi asimuudi järgi sihtpunktidesse murdma ei hakka.

MIS MAKSAB?

Navigeerimisseikluse osavõtutasu on 60 euri ekipaaži kohta, millele lisandub (söögisoovi korral) 10 euri söögiraha iga ekipaaži liikme eest. Ekipaaži moodustavad ühes autos, mootorrattal või mõnel muul tänavalegaalsel sõiduriistal liikuvad inimesed.

MILLAL?

Seiklus toimub sellel aastal 21-22.09.2019

Vaksalijahi start antakse hommikul kell 10 KUMU ülemisest “Virve” pildiga parklast. Ekipaažid varustatakse legendiga ning saadetakse rajale paariminutiliste vahedega.

Navigeerimiseks võib kasutada vabalt valitud vahendeid, olgu selleks siis kaardid, teedeatlased, navigatsiooniseadmed või meie poolest kasvõi kompassid või rändlinnud. Võitjana väljub seiklusest ekipaaž, kes läbib etteantud punktid väikseima kilometraažiga.

Sõit toimub kahes võistlusklassis: Tava- ja Suurema ratta klassis.

Võitjatele auhinnad! Kõigi osalejate vahel loosime välja Matkaspordi 50 eurose kinkekaardi ja muud mõnusat mudru.

REGISTREERIMISLINK:  https://goo.gl/forms/ards2Mkhpaf650Jt2

MAJUTUSINFO:  Majutus 12.50 €/in, koos hommikusöögiga 17.50 Hindadele lisandub käibemaks.

(NB! Majutus lepi Veneverega palun ise kokku!!!)

Ööbimiseks pakume hubaseid kämpinguid- kokku 13 tuba 47 voodikohaga. Kämpingud on 2–5 kohalised:

  • 5 kahekohalist
  • 1 kolmekohaline
  • 1 neljakohaline
  • 6 viiekohalist

Kõikides tubades on olemas voodipesu ning käterätikud. Kämpingumajade juures asub pesemiskompleks duši ja WC-dega. Kämpinguid on võimalik kasutada aastaringselt. Vaata lisaks: www.venevere.ee

Lisaks ööbimisele kämpingutes pakume ka:

  • Telkimiskohti
  • Parkmiskohti karavanidele (kasutamiseks WC-d, duširuumid, elekter)

Asukoht: Venevere Puhkeküla, Venevere küla, Põhja-Sakala vald, Viljandimaa E-mail: info@venevere.ee Mobiil: +372 5343 1993