Seikluskalender – Märts 2021

Hääd seiklejad!

Siin on väike ülevaade sellest, mida põnevat käesoleva aasta märtsis oodata on:

13.03.2021 ja 27.03.2021

Tuliuus avastamisseiklus “Lääne-maa” leiab aset kauni ja huvitava Läänemaa sisemaal. Seda piirkonda on õnnistatud hulga ilusate kohtade, teede ja radadega ning põnevaid kohti, millega tutvust teha, leiab paljude nurkade tagant. Loodetavasti saame märtsi seikluse lumisena sõita!

Motoriseeritud seiklust sõidetakse isiklike autode või mootorratastega ning see sobib kõigile tänavalegaalsetele sõidukitele. Kõik teed ja rajad on tavaautoga läbitavad. NB! Seiklusele mahub kaasa kuni 20 ekipaaži!

20.03.2021

“Mulgi-veer” on Mulgimaa läänekülje avastamise ning põnevate ja huvitavate kohtade leidmise mäng. Motoriseeritud seiklust sõidetakse isiklike autode või mootorratastega ning see sobib kõigile tänavalegaalsetele sõidukitele. Kõik teed ja rajad on tavaautoga läbitavad. 

Vahepealsetele pühapäevadele susame Linnakate Soft-roadi nimelisi seiklusi, mis on väiksemate autode formaadis takerdunud hetkel hiid-suurte ja raskete lumeolude taha. Usume, et järgmisel seiklusel saavad osaleda juba kõikide võimekusastmetega autod.

Motoriseeritud seiklust sõidetakse isiklike autode või mootorratastega ning see sobib kõigile tänavalegaalsetele sõidukitele. Kõik teed ja rajad on tavaautoga läbitavad. NB! Seiklusele mahub kaasa kuni 20 ekipaaži!

Vanalinna nurgataguste navi-seiklus!

Sisu poolest on tegemist toreda otsimise- ja avastamismänguga, mille käigus tuleb paberkaardi ning käsi-gps’i abil leida Tallinna vanalinnast hulk etteantud punkte, vastata sealsetele loomingulistele küsimustele ning jõuda õigeks ajaks finišisse. Lihtne, onju!

Tõsi, sealjuures saab eriti oluliseks ka läbitud distantsi vähesus, mida mõõdab armutult „näpuga“ järge vedav navigeerimisseadeldis. Lisaks punktide kogumisele ning vastuste andmisele peavad võistkonnad leidma mängupunktide vahel kõige optimaalsema marsruudi.

Stardis viime läbi instruktaaži, jagame kätte kaardid ja legendid ning jaotame teid võistkondadeks, mille järel riputame kaela distantsi mõõtvad naviseadmed.

Võistkonna stardikomplekti kuuluvad lisaks eelnevale ka termosetäis sooja jooki, personaalne joogikopsik, mille võib peale seiklust koju kaasa võtta ning soovi korral ka väike tšibilinapski.

Võistkonnad pääsevad rajale paariminutiliste vahedega nii, et kõigile jääb mängupunktide leidmiseks täpselt võrdne aeg. Punktide võtmise järjestus ei oma sealjuures mingit rolli vaid lähtub võistkonna enda paremast äranägemisest ning otsustest. Oluline on vaid, et kõikide punkide kogumisel läbitakse võimalikult väike distants. Teele jääb ka üks üllatuslik/meeleolukas punkt 😉

Seiklusest väljub võitjana võistkond, kes on õigeaegselt ja täistulemusega jõudnud finišisse ning läbinud seikluse käigus kõige lühema distantsi.

Seikluse kestvuseks on orienteeruvalt 2,5 tundi.

Huvi korral uuri lisaks:

5056777 info@villis.ee

Seiklusteni!

Väino Laisaar

Uus tore teenus: Kuiv-matkatoitudel baseeruv isetegevuslik lõunasöök looduses

Kujuta nüüd ette, et oled seminarijärgselt oma seltskonnaga looduses meelt lahutamas ning sulnis söögiaeg jõuab kätte. Selle asemel, et õigeks ajaks staapi tagasi kiirustada, võib ju lõunasöögi hoopistükkis looduses valmistada. Mul on olemas hulk erinevaid matkapliite, söögiriistasid, õpetlikku juttu ning dehüdreeritud matkasööke (Tactical FoodpackAdventure FoodReal Turmat),  millest saame üheskoos erinevaid matkapliite kasutades maitsvad ja toekad lõunaroad valmistada. Grupi suurus kuni 30 inimest.

Küsimuste ja huvi korral võta lahkelt ühendust:

Väino Laisaar
laisaar@villis.ee
5056777