Vanalinna nurgataguste navi-seiklus!

Sisu poolest on tegemist toreda otsimise- ja avastamismänguga, mille käigus tuleb paberkaardi ning käsi-gps’i abil leida Tallinna vanalinnast hulk etteantud punkte, vastata sealsetele loomingulistele küsimustele ning jõuda õigeks ajaks finišisse. Lihtne, onju!

Tõsi, sealjuures saab eriti oluliseks ka läbitud distantsi vähesus, mida mõõdab armutult „näpuga“ järge vedav navigeerimisseadeldis. Lisaks punktide kogumisele ning vastuste andmisele peavad võistkonnad leidma mängupunktide vahel kõige optimaalsema marsruudi.

Stardis viime läbi instruktaaži, jagame kätte kaardid ja legendid ning jaotame teid võistkondadeks, mille järel riputame kaela distantsi mõõtvad naviseadmed.

Võistkonna stardikomplekti kuuluvad lisaks eelnevale ka termosetäis sooja jooki, personaalne joogikopsik, mille võib peale seiklust koju kaasa võtta ning soovi korral ka väike tšibilinapski.

Võistkonnad pääsevad rajale paariminutiliste vahedega nii, et kõigile jääb mängupunktide leidmiseks täpselt võrdne aeg. Punktide võtmise järjestus ei oma sealjuures mingit rolli vaid lähtub võistkonna enda paremast äranägemisest ning otsustest. Oluline on vaid, et kõikide punkide kogumisel läbitakse võimalikult väike distants. Teele jääb ka üks üllatuslik/meeleolukas punkt 😉

Seiklusest väljub võitjana võistkond, kes on õigeaegselt ja täistulemusega jõudnud finišisse ning läbinud seikluse käigus kõige lühema distantsi.

Seikluse kestvuseks on orienteeruvalt 2,5 tundi.

Huvi korral uuri lisaks:

5056777 info@villis.ee

Seiklusteni!

Väino Laisaar