Sõõr de Hiiumaa

„Sõõr De Hiiumaa“ on meeleolukas auto-/motoseiklus, mille käigus tuleb Hiiumaalt üles leida nii palju vaatamisväärsusi ja huvipunkte, kui etteantud kahepäevasesse ajakavasse mahub. Seikluslikku ja avastamisrohket sõidumängu sõidetakse isiklike sõiduvahenditega – olgu selleks siis auto, mootorratas või mõni muu tänavalegaalne liikur. Ühe sõiduki jagu inimesi moodustavad võistkonna. Võistkonna liikmete arvu piirab vaid liiklusseadus! Ühesõnaga – sõida üksi või viiekesi, peaasi, et on legaalne.

Toimumisajad: Hetkel lahtised. Stay tuned!

Seikluse alguses jagatakse võistkondadele kaardid. Kaardile kantud nummerdatud huvipunktid on auto ja mootorrattaga ligipääsetavad. Igast leitud huvipunktist tuleb teha foto, millel on selgelt eristatavad sõiduk või võistkonna liikmed ning huvipunkt – vahet pole, kas pildistamisvahendiks on telefon või fotoaparaat, stiilipunkte ei anta. Seikluse lõpp-punktis loetakse tehtud fotode baasil kokku lõplik tulemus ning „kogutud“ huvipunktide arv kantakse edetabelisse.

„Sõõr De Hiiumaa“ seiklusele mahub osalema kuni 20 sõidukit. Osalejate arv on piiratud selle mõttega, et säästa väiksemaid teid ning vältida olukordi, kus samadesse punktidesse satub korraga rohkelt sõidukeid.

MIS MAKSAB?

Sõiduseikluse osalemistasu on 50 eurot ekipaaži kohta. Lisaks tuleb arvestada valikuliste ööbimiskuludega ja praamitasudega. Ja kui kogu kollektiiviga kokkuleppele saame, teeme laupäeva õhtuses laagris ühe suure ja mõnusa ühise õhtusöögi.

Registreeri siin:  (Regamislink) , info@villis.ee. Infotelefon +372 5056777

Ja ega nüüd muud polegi, kui sõpradele või perele põneva nädalavahetuse plaan ära rääkida, vajalikud ettevalmistused teha ning nimi kirja panna. Mõnusat sõitmist, teede ja kohtade avastamist ja seiklusi leiab sellest nädalavahetusest kindlasti, lisaks veel mõnusad laagerdamised mõttekaaslaste keskel lõkkekuma nautides. Seiklus toimub iga ilmaga!

Seikluse võitjale on välja pandud Matkaspordi 50 eurone Matkaraha jne. (Täpsustamisel)

Seiklusteni!

Väints