Vaksalijaht TLN-VJD

“Vaksalijahi” nimeline navigeerimisseiklus hõlmab endas toredat ja avastamisrohket sõidumängu, mille käigus tuleb legendis etteantud raudteejaamade juurde leida kõige otsem tee. Kohale jõudes tuleb vaksal “fikseerida” fotole koos sõidukiga või võistkonnaliikme(te)ga ning märkida legendile kohale jõudmiseks kulunud kilomeetrite kogusumma. Seejärel tuleb suund võtta järgmisele etteantud raudteejaamale jne.

Kui kõik legendis märgitud vaksalid on leitud, pildistatud ning kilometraaž üles täheldatud, kohtume Viljandi raudteejaama ees, kus fikseeritakse lõpptulemus.

Seikluse eesmärgiks on läbida etteantud punktid võimalikult väheste läbisõidukilomeetritega. Ajafaktoril puudub igasugune tähtsus. Sõit toimub liikluseeskirjade järgi ja erinevate kategooriatega teedel ning kogu trass on tavautoga sõidetav. Seda muidugi juhul, kui keegi asimuudi järgi sihtpunktidesse murdma ei hakka.

Seiklus toimub: 30.01.2021

Registreerimislink: https://forms.gle/mgrZ4VqxhXQN1MnB9

MIS MAKSAB?

Navigeerimisseikluse osavõtutasu on 70 euri ekipaaži kohta. Ekipaaži moodustavad ühes autos, mootorrattal või mõnel muul tänavalegaalsel sõiduriistal liikuvad inimesed.

KUIDAS KÄIB?

Kontaktivaba navigeerimisseikluse start toimub nö lendstardina. Iga osavõttev ekipaaž peab ajavahemikul 9.30-11.00 KUMU ülemisest “Virve” pildiga parklas asuvalt stardialalt läbi sõitma. Stardist saab iga ekipaaž kaasa väikese kontaktivaba-instruktaaži, legendi, mõõteseadme, hea sõna ja autokleebise.

Navigeerimiseks võib kasutada vabalt valitud vahendeid, olgu selleks siis kaardid, teedeatlased, navigatsiooniseadmed või meie poolest kasvõi kompassid või rändlinnud. Võitjana väljub seiklusest ekipaaž, kes läbib etteantud punktid väikseima kilometraažiga.

Kontaktivaba Vaksalijahi finiš asub Viljandi raudteejaama parklas ning on avatud 16-19.00 Sekretariaat korjab vastustelehed kokku ning arvutab uue nädala alguseks punktid kokku. Auhinnagaala toimub kolmapäeval kell 11.00 livena Villis.ee Facebooki lehel ning sellest ülesastumisest järele jääva videolingi saadame kõigile e-kirjana kodusesse kompuutrisse. Auhinnad pistame kokkulepitud postiautomaati.

NB! Sõit toimub kahes võistlusklassis: Tava- ja Suurema ratta klassis.

Võitjatele auhinnad! Kõigi osalejate vahel loosime välja Matkaspordi 50 eurose kinkekaardi ja muud mõnusat mudru.

Seiklusteni!

Väints

info@villis.ee ja infotelefon +372 5056777

*Korraldaja jätab endale õiguse teha oludest tulenevaid muudatusi.