Kontaktivaba Võrts-Wärk (Corona edition)

 

“Võrts-Wärk” on kauni Võrtsjärve ja selle ümbruse avastamise ning põnevate ja huvitavate kohtade leidmise mäng. Motoriseeritud seiklust sõidetakse isiklike autode või mootorratastega ning see sobib kõigile tänavalegaalsetele sõidukitele. Kõik teed ja rajad on tavaautoga läbitavad.

KONTAKTIVABA seikluse toimumisaeg:  23.05.2020 (VÄLJA MÜÜDUD!)

Seikluse eesmärgiks on käia läbi kõik legendis etteantud punktid ning vastata temaatilisele punktiga seotud küsimustele. Teele jääb ka hulk huvipunkte, mis pole küll üldarvestuse mõttes kohustuslikud, aga külastamiseks ja avastamiseks siiski väga toredad kohad.

Navigeerimiseks võib kasutada vabalt valitud vahendeid, olgu selleks siis kaardid, teedeatlased, navigatsiooniseadmed või meie poolest kasvõi kompassid või rändlinnud.

Mis maksab?

Avastamisseikluse osavõtutasu on 60 euri ekipaaži kohta, millele lisandub (söögisoovi korral) 10 euri söögiraha iga ekipaaži liikme eest. Ekipaaži moodustavad ühes autos, mootorrattal või mõnel muul tänavalegaalsel sõiduriistal liikuvad inimesed. Valitud summale saadame peale registreerimistaotluse täitmist arve.

Siit pääsed regamislehele: VÄLJA MÜÜDUD!

Kontaktivaba avastamisseikluse start toimub nö lendstardina. Iga osavõttev ekipaaž peab ajavahemikul 10-11 Saarepeedilt (seal on üks suur külakeskuse moodi maja) stardialalt läbi sõitma. Stardis ootavad kaasahaaratavates kottides söögid, personaalsed söögiriistad, kaardid, legendid ja kogu vajalik mudru. Stardist saab iga ekipaaž kaasa hea sõna, autokleebise ning oma päevase toidu-annuse Tactical Foodpacki (https://www.tacticalfoodpack.com/et/) näol. Määravaks saab registreerimisel märgitud sööjate arv.

NB! Toidu valmistamiseks on vaja teha vaid nii palju, et termosega soe vesi kaasa võtta (u. 300ml/paki kohta) ning konsumeerimiseks sobilik koht leida. Toredad ja sobilikud piknikukohad on kaardile valmis joonistatud.

Jook võta palun ise kaasa, sest neid on nii mustmiljon erisugust, et kõigile varuda ei oska. Kuuma vett saab enamasti ka teele jäävastest tanklatest. Eks igaüks ise vaatab. Sedasi on seiklus veelgi matkalikum ning iga ekipaaž saab oma lõunapausi vasavalt soovidele sättida. Eriti äge, onju!

Finiš!

Kontaktivaba Võrts-Wärgi finiš asub sellel korral hoopis Kolga-Jaani Konsumi vastas bussijaama parklas ning on avatud 17-20.00 Sekretariaat korjab vastustelehed kokku ning arvutab uue nädala alguseks punktid kokku. Auhinnagaala toimub esmaspäeval kell 11.00 livena Villis.ee Facebooki lehel ning sellest ülesastumisest järele jääva videolingi saadame kõigile e-kirjana kodusesse kompuutrisse. Auhinnad pistan kokkulepitud postiautomaati.

Auhinnalauda täidavad: Tactical FoodpackMATKaSPORT ja SilberAuto

NB! Ja teeme palun nii, et kui tervis kahtlane või pead sootuks karantiinis istuma, tule järgmisel korral.

Ja ega nüüd muud polegi, kui sõpradele või perele põneva nädalavahetuse plaan ära rääkida, vajalikud ettevalmistused teha ning nimi kirja panna. Mõnusat sõitmist, teede ja kohtade avastamist ja seiklusi leiab sellest nädalavahetusest kindlasti! Seiklus toimub iga ilmaga!

Seiklusteni!

Väints

info@villis.ee ja infotelefon +372 5056777

*Korraldaja jätab endale õiguse teha oludest tulenevaid muudatusi.